Nowoczesne oprogramowanie w służbie przedsiębiorcom

Współcześnie prowadzenie firmy jest znacznie prostsze niż jeszcze 10-15 lat temu. Wynika to nie tylko z uregulowani przepisów związanych z prowadzeniem firmy, ale przede wszystkim dostępnością do sieci internetowej, która pozwala na znacznie szybszy obieg dokumentów oraz rozliczanie się z urzędem skarbowym elektronicznie. To jednak niejedyne udogodnienia!

Obecnie przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie nie tylko ze strony wykwalifikowanych pracowników, ale też nowoczesnych programów komputerowych. Pracownicy to najczęściej absolwenci uczelni wyższych, doświadczeni w kwestiach marketingowych oraz związanych z ekonomią. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z pomocy wysokiej jakości programów komputerowych, dedykowanych właśnie dla nich. Na polskim rynku nie brakuje ciekawych rozwiązań informatycznych, jednak zdecydowanie prym wiodą produkty z grupy Comarch ERP – jest to szeroka baza produktów dedykowana właścicielom małych i średnich firm, w tym również właścicielom punktów franczyzowych. W czym pomoże nam ten produkt?

Pomoc w kwestiach księgowych

Podstawową funkcją produktów Comarch jest wspomaganie w procesach księgowych. Program pozwala na szybkie wystawianie faktur, zarządzanie stanami magazynowymi, prowadzenie podstawowej księgowości ub też lepszą współpracę z naszym biurem rachunkowym. Wszystko to podane w formie wygodnego w obsłudze programu komputerowego, który może być wykorzystywany również mobilnie: na komórkach czy tabletach. Program jest wykonany w całości w języku polskim, dlatego nie ma żadnych problemów z jego obsługą.

Gdzie sprawdzą się programy Comarch?

Podstawowe produkty Comarch dedykowane są małym i średnim firmom – nie ma znaczenia, jaka jest branża firmy. Odpowiednie dopasowanie parametrów programu sprawi, że każdy dzień w pracy stanie się prawdziwą przyjemnością a oprogramowanie pozwoli zmniejszyć ilość pracy poprzez jej automatyzację.

Jak wygląda wdrażanie tego rodzaju rozwiązań?

Po zakupieniu oprogramowania kupujący może liczyć na wsparcie autorów programu. Najczęściej szerokie instrukcje dostępne są na stronie producenta, jednak możliwe jest tez skorzystanie z biura obsługi klienta. Po zainstalowaniu programu konieczne jest uzupełnienie wszelkich danych dotyczących firmy, danych właściciela. Program działa na zasadzie licencji – comiesięczna stawka pozwala na opłacenie podstawowych i dodatkowo wybranych modułów.

Leave a Reply