Mazda Zabrze przełamuje konwencje. Dowiedz się dlaczego

Mazda to wyjątkowa marka. Jej twórcom udało się osiągnąć to, co do tej pory było niemożliwe. Połączyli z pozoru wykluczające się cechy: piękno z dynamiką, komfort z funkcjonalnością, a w końcu dobre osiągi z wydajnością. W ten sposób przełamali konwencje, a samochody są chętnie wybierane przez kierowców na całym świecie.

Inspirująca sylwetka, japońska filozofia

Zachwyca już sam wygląd. Jest na tyle oryginalny, że trudno nie zwrócić uwagi na przejeżdżającą obok Mazdę. Jej projektanci czerpali wzorce z natury, a dokładniej z gepardów. Te zwinne i piękne zwierzęta były doskonałą inspirację. Udało się stworzyć płynną i lekko drapieżną maskę. Wrażenie robią zaokrąglone przednie reflektory, ale nie tylko. Masywna konstrukcja, a jednocześnie płynna linia nadwozie doskonale się prezentują. Mazda Zabrze jest nadzwyczajna. Nie sposób ominąć jej obojętnie. Reprezentuje japońską filozofię KODO, która oznacza Duszę Ruchu i nawiązuje do energii i witalności. Udało się osiągnąć nadzwyczajny efekt. Nic dziwnego, że samochody są tak chętnie kupowane przez kierowców na całym świecie, a także zyskują wyróżnienia w prestiżowych konkursach motoryzacyjnych. Auta doskonale wyglądają z zewnątrz, ale w środku również są bardzo atrakcyjne. Zaskakuje przede wszystkim funkcjonalność. Wszystkie najważniejsze rzeczy są pod ręką. Wrażenie robią też wygodne fotele i eleganckie chromowane wykończenia.

Slow driving w wykonaniu Mazdy

Coraz popularniejszy na świecie, ale również w Polsce staje się slow driving, czyli jazda dla przyjemności bez konkretnego celu. Nie da się ukryć, że Mazda Zabrze jest idealna w prowadzeniu i pod tym względem trudno znaleźć lepszą markę. Została starannie zaprojektowana. Sztywne podwozie sprawia, że samochód doskonale trzyma się nawierzchni również przy dużych prędkościach. Prowadzenie tego auta to nie lada gratka. Jest bardzo precyzyjne, a do tego bezpieczne. Nadwozie zostało skonstruowana ze stali o podwyższonej trwałości, ale jednocześnie bardzo lekkiej. To sprawia, że Mazda jest bardzo ekonomiczna, a do tego stanowi skuteczną ochronę dla kierowcy i pasażerów w razie wypadku lub kolizji. Slow driving znajduje coraz więcej fanów w Polsce. Wyrazem tego nowego hobby Polaków jest projekt pod nazwą #pięknedrogi.pl. Jego twórcy filmują za pomocą dronów najefektowniejsze i godne polecenia trasy, które można zarekomendować na weekendowy wypad i nie tylko. W ramach przedsięwzięcia każdy kierowca może zgłosić propozycje na wypad autem. Chodzi o to, by znaleźć odskocznię od codziennych problemów i móc rozkoszować się widokami natury, a także poznawać nowe szlaki.

Leave a Reply