Mazda Zabrze: poczuj radość z jazdy

mazda zabrze

Samochody japońskie wyróżniają się nowoczesną technologią i atrakcyjnym designem. Są bardzo popularne wśród kierowców, którzy doceniają ich niezawodność, a przede wszystkim łatwość w prowadzeniu.

Oryginalna stylistyka, dynamiczna jazda

Mazdy są projektowane z dbałością o każdy detal. Ich sylwetka niezmiennie zaskakuje. Przy tworzeniu modeli najnowszej generacji inspirowano się filozofią KODO, nawiązującą do witalności i energii. Projektanci inspirowali się wyglądem gepardów. Samochodom próbowano nadawać cechy tych zwierząt. Zaokrąglone reflektory, dynamiczna linia nadwozia sprawiają, że auta prezentują się perfekcyjnie. Są dopracowane w każdym calu. Mazda Zabrze zachwyca nie tylko efektownym kształtem, ale również łatwością i precyzją prowadzenia. Bardzo dobrze trzyma się drogi. Doskonale wchodzi w zakręty, nawet przy dużych prędkościach. Wynika to z przemyślanej konstrukcji. Sztywne podwozie umożliwia doskonałą przyczepność przy jednocześnie bardzo gwałtownej jeździe. Mazda Zabrze jest bardzo zrywna. To powoduje, że zyskuje spore uznanie wśród kierowców. Dzięki swoim parametrom nadaje się zarówno do podróży w mieście, jak i na dłuższe trasy. Każdy może dobrać idealny model. Asortyment jest bardzo zróżnicowany: od małych samochodów miejskich po masywne suvy.

Postaw na bezpieczeństwo

Samochody japońskie, oprócz wielu niewątpliwych zalet, są nad wyraz bezpieczne. Nadwozie jest stworzone ze stali o podwyższonej trwałości. W razie wypadku lub kolizji stanowi zabezpieczenie pasażerów i kierowcy. Lekka konstrukcja minimalizuje spalanie. Mazdy zostały również wyposażone w szereg rozwiązań technologicznych, które poprawiają bezpieczeństwo na drodze. Wśród nich należy wymienić m.in. Driver Alert. Specjalne czujniki monitorują zachowanie kierowcy i wykrywają moment, kiedy ten robi się znużony. Wtedy włączają się alarmy. To idealny moment, by na chwilę się zatrzymać i odpocząć. Równie przydatny jest system monitorowania poprzecznego. Jest to nieoceniona pomoc podczas cofania. W przypadku wykrycia przeszkody włącza się sygnał ostrzegawczy. W miejskim ruchu przydaje się z kolei system wspomagający hamowanie. W razie, gdy jesteśmy zbyt blisko poprzedzającego nas pojazdu, zaczyna się automatyczne hamowanie. W ten sposób można uniknąć drobnych kolizji. Asystent zachowania pasa ruchu zabezpiecza przed możliwą kolizją. To tylko niektóre udogodnienia. Bez nich o nieszczęśliwy wypadek byłoby znacznie łatwiej. Zmęczenie, stres powodują, że nasza koncentracja jest znacznie mniejsza. Tymczasem chwila nieuwagi wystarczy, by doszło do nieszczęścia. W samochodach starszej generacji tego typu rozwiązania techniczne były rzadkością, jednak na ulicach był też zdecydowanie mniejszy ruch. Dziś jest zupełnie inaczej, a takie udogodnienia bardzo się przydają.

Leave a Reply